DUBRO 248 2in L X 5/32in DIA AXLE SHAFT (2 PCS PER PACK)
or 4 payments of $4.06 with
Info
Description
DUBRO 248 2in L X 5/32in DIA AXLE SHAFT (2 PCS PER PACK)
Bolts to any dural landing gear. Easy installation. Comes complete with nylon insert lock nuts. Spring Steel Zinc Plated.
Key Features:
- 2 per package
- easy installation
Description
SpecificationsDUBRO 248 2in L X 5/32in DIA AXLE SHAFT (2 PCS PER PACK)
Bolts to any dural landing gear. Easy installation. Comes complete with nylon insert lock nuts. Spring Steel Zinc Plated.
Key Features:
- 2 per package
- easy installation
DUBRO 248 2in L X 5/32in DIA AXLE SHAFT (2 PCS PER PACK)
Bolts to any dural landing gear. Easy installation. Comes complete with nylon insert lock nuts. Spring Steel Zinc Plated.
Key Features:
- 2 per package
- easy installation
| SKU | DBR248 |
| Barcode # | 11859002480 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock