DUBRO 849 MICRO E/Z LINK (4 PCS PER PACK) (WHITE)
or 4 payments of $0.98 with
Info
Description
DUBRO 849 MICRO E/Z LINK (4 PCS PER PACK) (WHITE)
Snap fit on .032 wire, simply bend 90 degree angle on pushrod and install E/Z Link onto pushrod (No Z/Bend required). Super lightweight design, ideal for indoor and park flyers. 4/pkg.
Key Features:
- 4 per package
Description
SpecificationsDUBRO 849 MICRO E/Z LINK (4 PCS PER PACK) (WHITE)
Snap fit on .032 wire, simply bend 90 degree angle on pushrod and install E/Z Link onto pushrod (No Z/Bend required). Super lightweight design, ideal for indoor and park flyers. 4/pkg.
Key Features:
- 4 per package
DUBRO 849 MICRO E/Z LINK (4 PCS PER PACK) (WHITE)
Snap fit on .032 wire, simply bend 90 degree angle on pushrod and install E/Z Link onto pushrod (No Z/Bend required). Super lightweight design, ideal for indoor and park flyers. 4/pkg.
Key Features:
- 4 per package
| SKU | DBR849 |
| Barcode # | 11859008499 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock