DUBRO 860 2-56 SWIVEL BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
or 4 payments of $11.43 with
Info
Description
DUBRO 860 2-56 SWIVEL BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This is a pack of twelve Du-Bro RC 2-56 Swivel Ball Links. These high quality ball links feature burnished brass swivel balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and hex nut.
Description
SpecificationsDUBRO 860 2-56 SWIVEL BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This is a pack of twelve Du-Bro RC 2-56 Swivel Ball Links. These high quality ball links feature burnished brass swivel balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and hex nut.
DUBRO 860 2-56 SWIVEL BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This is a pack of twelve Du-Bro RC 2-56 Swivel Ball Links. These high quality ball links feature burnished brass swivel balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and hex nut.
| SKU | DBR860 |
| Barcode # | 11859008604 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock