DUBRO 992 2 3/8in WING TIP/TAIL SKID (2/PKG.)
or 4 payments of $1.47 with
Info
Description
DUBRO 992 2 3/8in WING TIP/TAIL SKID (2/PKG.)
Protect those wing tips and tails! Easily installed by using CA or epoxy with holes provided for screw mounting. Available in three sizes for use on small to large aircraft. Weight: 2.7 grams/each
Key Features:
- 2 per package
Description
SpecificationsDUBRO 992 2 3/8in WING TIP/TAIL SKID (2/PKG.)
Protect those wing tips and tails! Easily installed by using CA or epoxy with holes provided for screw mounting. Available in three sizes for use on small to large aircraft. Weight: 2.7 grams/each
Key Features:
- 2 per package
DUBRO 992 2 3/8in WING TIP/TAIL SKID (2/PKG.)
Protect those wing tips and tails! Easily installed by using CA or epoxy with holes provided for screw mounting. Available in three sizes for use on small to large aircraft. Weight: 2.7 grams/each
Key Features:
- 2 per package
| SKU | DBR992 |
| Barcode # | 11859009922 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock