On Sale
5% OFF
Description
Stainless Steel Screw Set: Axial SCX24
Description
SpecificationsStainless Steel Screw Set: Axial SCX24
Stainless Steel Screw Set: Axial SCX24
| SKU | DYNH2027 |
| Barcode # | 605482764732 |
| Brand | Dynamite |
| Shipping Weight | 0.3520kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |