PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
EXCEL 55669 FLEXHEAD EXTRA HANDS
Description
SpecificationsEXCEL 55669 FLEXHEAD EXTRA HANDS
EXCEL 55669 FLEXHEAD EXTRA HANDS
| SKU | EXL55669 |
| Barcode # | 98171556693 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |