On Sale
5% OFF
Description
Front Shock Complete Blade SS (FTX-6202)
Description
SpecificationsFront Shock Complete Blade SS (FTX-6202)
Front Shock Complete Blade SS (FTX-6202)
| SKU | rh-10001 |
| Barcode # | 8793000011245 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |