Description
FT 4mm Turnbuckle Wrench (4x4 only): Tea
This is an optional Team Associated Factory Team 4mm Turnbuckle Wrench, and is intended for use with the Associated SC10 4x4, or any other vehicle that requires a 4mm turnbuckle wrench.
This part fits the following vehicles:
- Pro2 SC10
- Pro4 SC10
- ProSC10
- RB10
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- SC10 4x4
- SR10
Description
SpecificationsFT 4mm Turnbuckle Wrench (4x4 only): Tea
This is an optional Team Associated Factory Team 4mm Turnbuckle Wrench, and is intended for use with the Associated SC10 4x4, or any other vehicle that requires a 4mm turnbuckle wrench.
This part fits the following vehicles:
- Pro2 SC10
- Pro4 SC10
- ProSC10
- RB10
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- SC10 4x4
- SR10
FT 4mm Turnbuckle Wrench (4x4 only): Tea
This is an optional Team Associated Factory Team 4mm Turnbuckle Wrench, and is intended for use with the Associated SC10 4x4, or any other vehicle that requires a 4mm turnbuckle wrench.
This part fits the following vehicles:
- Pro2 SC10
- Pro4 SC10
- ProSC10
- RB10
- RC10B6.2
- RC10B6.2D
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- SC10 4x4
- SR10
| SKU | ASS1112 |
| Barcode # | 784695011120 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0230kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock