GT Power Jet fan Brushless Motor Lipo Battery Blue 2.0 Version - GT-JETFAN-BLUE2.0
SKU: GT-JETFAN-BLUE2.0
$134.10 10% off RRP
or 4 payments of $31.50 with
Info
Description
This is G.T. Power Jet Fan Super Blower Blue. GT-JETFAN-BLUE
Feature:
Specification:
Include:
Description
SpecificationsThis is G.T. Power Jet Fan Super Blower Blue. GT-JETFAN-BLUE
Feature:
Specification:
Include:
This is G.T. Power Jet Fan Super Blower Blue. GT-JETFAN-BLUE
Feature:
Specification:
Include:
| SKU | GT-JETFAN-BLUE |
| Barcode # | 8793000027338 |
| Brand | GT POWER |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |