PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
Hangar 9’s spinners provide exceptional quality at a great price. Each one is machined from top-quality aluminum and perfectly balanced for optimum performance.
Description
SpecificationsHangar 9’s spinners provide exceptional quality at a great price. Each one is machined from top-quality aluminum and perfectly balanced for optimum performance.
Hangar 9’s spinners provide exceptional quality at a great price. Each one is machined from top-quality aluminum and perfectly balanced for optimum performance.
| SKU | HAN99005 |
| Barcode # | 605482946626 |
| Brand | HANGAR 9 |
| Shipping Weight | 0.1140kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |