On Sale
5% OFF
or 4 payments of $1.26 with
Info
Description
Hobbywing 86070030 Ø2.0mm Motor Connector (3 sets)
Description
SpecificationsHobbywing 86070030 Ø2.0mm Motor Connector (3 sets)
Hobbywing 86070030 Ø2.0mm Motor Connector (3 sets)
| SKU | HW86070030 |
| Barcode # | 6938994401401 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |