Spektrum Firma 60A Sensored Brushless Smart Crawler ESC - SPMXSE1060
SKU: SPMXSE1060
$370.49 5% off RRP
or 4 payments of $92.28 with
Info
Description
Hobbywing EzRun MAX5 G2 ESC (6-12S) 30104200
Description
SpecificationsHobbywing EzRun MAX5 G2 ESC (6-12S) 30104200
Hobbywing EzRun MAX5 G2 ESC (6-12S) 30104200
| SKU | HW30104200 |
| Barcode # | 6938994405584 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |