Horizon Hobby ESC/Receiver with EC2 Connector HRZ00015
or 4 payments of $9.75 with
Info
Description
This ESC/Receiver, 2.4Ghz, EC2: 1/24 is compatible with the Axial SCX24 2019 Jeep Wrangler (AXI00002V2), SCX24 Jeep JT Gladiator (AXI00005) and the Axial SCX24 2021 Ford Bronco RC Crawlers (AXI00006).
Description
SpecificationsThis ESC/Receiver, 2.4Ghz, EC2: 1/24 is compatible with the Axial SCX24 2019 Jeep Wrangler (AXI00002V2), SCX24 Jeep JT Gladiator (AXI00005) and the Axial SCX24 2021 Ford Bronco RC Crawlers (AXI00006).
This ESC/Receiver, 2.4Ghz, EC2: 1/24 is compatible with the Axial SCX24 2019 Jeep Wrangler (AXI00002V2), SCX24 Jeep JT Gladiator (AXI00005) and the Axial SCX24 2021 Ford Bronco RC Crawlers (AXI00006).
| SKU | HRZ00015 |
| Barcode # | 605482818244 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock