On Sale
5% OFF
or 4 payments of $5.46 with
Info
Description
Spektrum IC3 Battery to JST PH2.0 Device
Description
SpecificationsSpektrum IC3 Battery to JST PH2.0 Device
Spektrum IC3 Battery to JST PH2.0 Device
| SKU | SPMXCA309 |
| Barcode # | 605482278611 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |