On Sale
5% OFF
Description
HPI 120294 Servo Saver Set V2
Description
SpecificationsHPI 120294 Servo Saver Set V2
HPI 120294 Servo Saver Set V2
| SKU | HPI-120294 |
| Barcode # | 5050864024181 |
| Brand | HPI Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |