Team Associated Reedy Radon 2 Crawler 20T 5-Slot 1500kV Brushed Motor
SKU: ass27432
$52.92 10% off RRP
Description
Hpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 76942 Spur Gear 52 Tooth
Description
SpecificationsHpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 76942 Spur Gear 52 Tooth
Hpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 76942 Spur Gear 52 Tooth
| SKU | HPI-76942 |
| Barcode # | 4944258769424 |
| Brand | HPI Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |