team associated VTS Slipper Pads
discontinued
or 4 payments of $3.73 with
Info
Description
team associated VTS Slipper Pads is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated VTS Slipper Pad Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10 4x4
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
Description
Specificationsteam associated VTS Slipper Pads is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated VTS Slipper Pad Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10 4x4
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
team associated VTS Slipper Pads is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a replacement Team Associated VTS Slipper Pad Set.
compatible with these RC vehicles.
- B44.3
- RC10B4.2
- RC10B44.2
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC10T5M
- SC10 4x4
- SC10.2
- SC10B
- SC10GT
| SKU | ass91177 |
| Barcode # | 784695911772 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1080kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder