K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $109.19 with
Info
Description
HUDY ADVANCED COMM LATHE - MODIFIED HSG
Description
SpecificationsHUDY ADVANCED COMM LATHE - MODIFIED HSG
HUDY ADVANCED COMM LATHE - MODIFIED HSG
| SKU | HD101001 |
| Barcode # | 8581701010014 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |