On Sale
5% OFF
Description
REPLACEMENT TIP No1.5 x 80 MM
Description
SpecificationsREPLACEMENT TIP No1.5 x 80 MM
REPLACEMENT TIP No1.5 x 80 MM
| SKU | HD111531 |
| Barcode # | 8581701115313 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |