On Sale
10% OFF
SKU: ILK63550
I LOVE KIT 1/35 LVSR MKR18 CARGO PLASTIC MODEL KIT ILK63550
ILK63550
$130.49
or 4 payments of $32.62 with
Info
Price Matchup
Description
I LOVE KIT 1/35 LVSR MKR18 CARGO PLASTIC MODEL KIT ILK63550
Description
SpecificationsI LOVE KIT 1/35 LVSR MKR18 CARGO PLASTIC MODEL KIT ILK63550
Description
I LOVE KIT 1/35 LVSR MKR18 CARGO PLASTIC MODEL KIT ILK63550
Specifications
| SKU | ILK63550 |
| Barcode # | 9580208635507 |
| Brand | I LOVE KIT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ