Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
IC-Loc Red Permanent Lock 1/3oz
This is a 1/3 ounce bottle of Bob Smith Industries IC-LOC Red Permanent Thread Lock. This high strength thread lock should only be used in applications where the hardware will not need to be removed.
Description
SpecificationsIC-Loc Red Permanent Lock 1/3oz
This is a 1/3 ounce bottle of Bob Smith Industries IC-LOC Red Permanent Thread Lock. This high strength thread lock should only be used in applications where the hardware will not need to be removed.
IC-Loc Red Permanent Lock 1/3oz
This is a 1/3 ounce bottle of Bob Smith Industries IC-LOC Red Permanent Thread Lock. This high strength thread lock should only be used in applications where the hardware will not need to be removed.
| SKU | BSI173 |
| Barcode # | 0 07336 17300 2 |
| Brand | BOB SMITH |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |