KONECT COMBO BRUSHLESS 50Amp WP + 4P 3652SL 4600Kv motor + program card - KN-COMBO-B3
SKU: KN-COMBO-B3
$155.00
or 4 payments of $21.74 with
Info
Description
KONECT 1/10 Waterproof Brushless 50A Controler - KN-10BL50-WP
Description
SpecificationsKONECT 1/10 Waterproof Brushless 50A Controler - KN-10BL50-WP
KONECT 1/10 Waterproof Brushless 50A Controler - KN-10BL50-WP
| SKU | KN-10BL50-WP |
| Barcode # | 3700624530613 |
| Brand | KONEKT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |