LRP Glow Plug Igniter - Alum w/ Voltmeter (no battery) WorksTeam Edition [37316]
or 4 payments of $10.69 with
Info
Description
Glow plug ignitor in blue anodised and durable aluminium housing with integrated status display.
Signals the battery charge status as well as the functionality of the glow plug in the engine!
A NiMH SubC cell is required for operation, (not included).
Description
SpecificationsGlow plug ignitor in blue anodised and durable aluminium housing with integrated status display.
Signals the battery charge status as well as the functionality of the glow plug in the engine!
A NiMH SubC cell is required for operation, (not included).
Glow plug ignitor in blue anodised and durable aluminium housing with integrated status display.
Signals the battery charge status as well as the functionality of the glow plug in the engine!
A NiMH SubC cell is required for operation, (not included).
| SKU | LRP-37316 |
| Barcode # | 4250068170795 |
| Brand | LRP |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock