Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $6.41 with
Info
Description
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
Description
SpecificationsGenuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
Genuine Maverick kit spare part for quick repairs, correct maintenance, and precise fitting.
| SKU | MV150535 |
| Barcode # | 5050864031271 |
| Brand | Maverick |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |