Meng 1/35 D9R Armored Bulldozer Plastic Model Kit
or 4 payments of $27.00 with
Info
Description
A highly detailed kit of the massive D9R armored bulldozer! The model features a highly detailed interior, doors and windows that can be built in the open or closed positions, photo-etched metal and clear parts, and workable indy-link tracks.
This is an injection-plastic military vehicle model kit. Model comes unassembled and unpainted.
Description
SpecificationsA highly detailed kit of the massive D9R armored bulldozer! The model features a highly detailed interior, doors and windows that can be built in the open or closed positions, photo-etched metal and clear parts, and workable indy-link tracks.
This is an injection-plastic military vehicle model kit. Model comes unassembled and unpainted.
A highly detailed kit of the massive D9R armored bulldozer! The model features a highly detailed interior, doors and windows that can be built in the open or closed positions, photo-etched metal and clear parts, and workable indy-link tracks.
This is an injection-plastic military vehicle model kit. Model comes unassembled and unpainted.
| SKU | MM-SS-002 |
| Barcode # | 4897038550197 |
| Brand | Meng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock