Meng 1/35 Drink Bottles for Vehicle/Diorama(4types)
or 4 payments of $2.25 with
Info
Description
This 1/35 scale drink bottles model kit contains 16 bottles including 3 types of mineral water bottles and 1 type of carbonated beverage bottle. With high transparency and lifelike looking, this quality model kit can be put onto vehicles like modern tanks and military armored vehicles or applied to figure models and dioramas to highly increase details and reality. It’s the best choice for adding highlights to your models.
Description
SpecificationsThis 1/35 scale drink bottles model kit contains 16 bottles including 3 types of mineral water bottles and 1 type of carbonated beverage bottle. With high transparency and lifelike looking, this quality model kit can be put onto vehicles like modern tanks and military armored vehicles or applied to figure models and dioramas to highly increase details and reality. It’s the best choice for adding highlights to your models.
This 1/35 scale drink bottles model kit contains 16 bottles including 3 types of mineral water bottles and 1 type of carbonated beverage bottle. With high transparency and lifelike looking, this quality model kit can be put onto vehicles like modern tanks and military armored vehicles or applied to figure models and dioramas to highly increase details and reality. It’s the best choice for adding highlights to your models.
| SKU | MM-SPS-002 |
| Barcode # | 4897038550234 |
| Brand | Meng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock