On Sale
10% OFF
SKU: MM-VS-017
Meng 1/35 German Pkw. K1 Kubelwagen Type 823 Plastic Model Kit
MM-VS-017
$23.39
or 4 payments of $5.85 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | MM-VS-017 |
| Barcode # | 4897038554201 |
| Brand | meng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ