Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
QUICK CAMBER GAUGE 0.5 TO 2.0 ANGLE 0.5 STEP FOR 1/10 TOURING and F1 CARS
Description
SpecificationsQUICK CAMBER GAUGE 0.5 TO 2.0 ANGLE 0.5 STEP FOR 1/10 TOURING and F1 CARS
QUICK CAMBER GAUGE 0.5 TO 2.0 ANGLE 0.5 STEP FOR 1/10 TOURING and F1 CARS
| SKU | MR-CGS3 |
| Barcode # | 8809821048831 |
| Brand | MUCH MORE RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |