Monster Torque Brushless Servo Black Edition .11sec / 972.1oz @ 8.4v - SAV-SB2280SG
SKU: SAV-SB2280SG
$249.00 11% off RRP
Description
Bullet - 1/8th Buggy Wheel 83mm Yellow
Description
SpecificationsBullet - 1/8th Buggy Wheel 83mm Yellow
Bullet - 1/8th Buggy Wheel 83mm Yellow
| SKU | jc3357y |
| Barcode # | 845937009586 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |