SMC HCL-EC 11.1V 5200mAh 100C wired hardcase T Style connector - SMC-52100-3S1P-T
SKU: SMC-52100-3S1P-T
$70.30
or 4 payments of $23.63 with
Info
Description
26*44*138 332g (4200SC403SDEAN)
Description
Specifications26*44*138 332g (4200SC403SDEAN)
26*44*138 332g (4200SC403SDEAN)
| SKU | 4200SC403SDEAN |
| Barcode # | 6925780561241 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |