Spektrum 5000mAh 4S 14.8V 50c Smart G2 Hard Case LiPo Battery with IC5 Connector - SPMX54S50H5
SKU: SPMX54S50H5
$263.14 5% off RRP
or 4 payments of $25.27 with
Info
Description
36*44*138 428g (4200SC404SDEAN)
Description
Specifications36*44*138 428g (4200SC404SDEAN)
36*44*138 428g (4200SC404SDEAN)
| SKU | 4200SC404SDEAN |
| Barcode # | 6925780561258 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |