On Sale
10% OFF
or 4 payments of $12.68 with
Info
Description
| 1300SC904SXT60 | 34*34*75 | 173.0g |
Description
Specifications| 1300SC904SXT60 | 34*34*75 | 173.0g |
| 1300SC904SXT60 | 34*34*75 | 173.0g |
| SKU | 1300SC904SXT60 |
| Barcode # | 6925780561104 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |