SMC HCL-HP 14.8V 7600mAh 150C G10 Protection Plates T Style connector - SMC-76150-4S1P-T
SKU: SMC-76150-4S1P-T
$146.80
or 4 payments of $24.89 with
Info
Description
3300SC404SDEAN 29.5*44*138 364g
Description
Specifications3300SC404SDEAN 29.5*44*138 364g
3300SC404SDEAN 29.5*44*138 364g
| SKU | 3300SC404SDEAN |
| Barcode # | 6925780561234 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |