NXE 14.8V 4200Mah 40C Soft Case With Deans Plug - 4200SC404SDEAN
SKU: 4200SC404SDEAN
$101.08 5% off RRP
or 4 payments of $49.62 with
Info
Description
48*46.5*138 554g (7400HC1004SDEAN)
Description
Specifications48*46.5*138 554g (7400HC1004SDEAN)
48*46.5*138 554g (7400HC1004SDEAN)
| SKU | 7400HC1004SDEAN |
| Barcode # | 6925780561401 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |