On Sale
5% OFF
or 4 payments of $38.48 with
Info
Description
| 4000SC606SEC5 | 43.2*49*155 | 678g |
Description
Specifications
| 4000SC606SEC5 | 43.2*49*155 | 678g |
| 4000SC606SEC5 | 43.2*49*155 | 678g |
| SKU | 4000SC606SEC5 |
| Barcode # | 6925780561005 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |