Tornado RC 1/16 4WD RTR High speed short course Orange Body V2 - TRC-16-81
SKU: TRC-16-81
$109.00 16% off RRP
or 4 payments of $11.99 with
Info
Description
3300SC402SDEAN 15*44*138 196g
Description
Specifications3300SC402SDEAN 15*44*138 196g
3300SC402SDEAN 15*44*138 196g
| SKU | 3300SC402SDEAN |
| Barcode # | 6925780561210 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |