Alpha MP01-010202 Platinum Glow Plug N4 Medium Hot - ALP-MP01-010202
SKU: ALP-MP01-010202
$16.14 5% off RRP
or 4 payments of $4.75 with
Info
Description
OS Engines O.S. Speed P3 Glow Plug (Ultra Hot) Gold
Description
SpecificationsOS Engines O.S. Speed P3 Glow Plug (Ultra Hot) Gold
OS Engines O.S. Speed P3 Glow Plug (Ultra Hot) Gold
| SKU | OSM71642720 |
| Barcode # | OSM71642720 |
| Brand | OS engines |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |