Savox SB-2274SG "High Speed" Brushless Steel Gear Digital Servo (High Voltage) - SAV-SB227
SKU: sav-sb2274sg
$165.10 18% off RRP
or 4 payments of $8.78 with
Info
Description
This is the Savox SC-0254MG High Torque Standard Size Digital Servo.
Description
SpecificationsThis is the Savox SC-0254MG High Torque Standard Size Digital Servo.
This is the Savox SC-0254MG High Torque Standard Size Digital Servo.
| SKU | SAV-SC0254MG |
| Barcode # | 4710006990095 |
| Brand | SAVOX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |