Savox SA-1258TG Standard Digital "High Speed" Titanium Gear Servo - SAV-SA1258TG
SKU: SAV-SA1258TG
$104.60 21% off RRP
or 4 payments of $41.27 with
Info
Description
Description
Specifications
| SKU | sav-sb2274sg |
| Barcode # | 4710006990057 |
| Brand | SAVOX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |