Power HD S25 Standard Brushless Motor Titanium and Steel Gear Digital Servo - Red
SKU: PHD-S25
$189.15 5% off RRP
or 4 payments of $27.52 with
Info
Description
Description
Specifications
| SKU | PHD-R30S |
| Barcode # | 6929188003303 |
| Brand | Power HD |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |