On Sale
5% OFF
SKU: PTK-5059
ProTek RC EC2 Connector (1 Male/1 Female) - PTK-5059
$6.18
or 4 payments of $1.54 with
Info
Price Matchup
Description
ProTek RC EC2 Connector (1 Male/1 Female)
Protek R/C EC2 Connectors. Package includes one male, and one female connector housing, with male and female bullets.
What's In The Box
- one male
- one female connector housing
- male and female bullets.
Description
SpecificationsProTek RC EC2 Connector (1 Male/1 Female)
Protek R/C EC2 Connectors. Package includes one male, and one female connector housing, with male and female bullets.
What's In The Box
- one male
- one female connector housing
- male and female bullets.
Description
ProTek RC EC2 Connector (1 Male/1 Female)
Protek R/C EC2 Connectors. Package includes one male, and one female connector housing, with male and female bullets.
What's In The Box
- one male
- one female connector housing
- male and female bullets.
Specifications
| SKU | PTK-5059 |
| Barcode # | 707470755361 |
| Brand | PROTEK RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ