RC10B6.3 HD Slipper Spring and Adapters
or 4 payments of $2.88 with
Info
Description
Team Associated RC10B6.3 HD Slipper Spring & Adapters. Package includes replacement slipper spring and adapter washers for the Team Associated B6.3 and B6.3D kits. These are also compatible with the B6.1, B6.2, SC6.1, SC6.2, T6.1 and T6.2 models.
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B6.3 HD Slipper Spring & Adapters. Package includes replacement slipper spring and adapter washers for the Team Associated B6.3 and B6.3D kits. These are also compatible with the B6.1, B6.2, SC6.1, SC6.2, T6.1 and T6.2 models.
Team Associated RC10B6.3 HD Slipper Spring & Adapters. Package includes replacement slipper spring and adapter washers for the Team Associated B6.3 and B6.3D kits. These are also compatible with the B6.1, B6.2, SC6.1, SC6.2, T6.1 and T6.2 models.
| SKU | ASS91891 |
| Barcode # | 784695918917 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock