Team Associated RC10B7 FT Front Bulkhead, +/-2.5 deg., blue aluminum 92437
SKU: ASS92437
$42.48 10% off RRP
or 4 payments of $6.95 with
Info
Description
Team Associated RC10B7 FT Rear Suspension Arms, carbon 92409
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B7 FT Rear Suspension Arms, carbon 92409
Team Associated RC10B7 FT Rear Suspension Arms, carbon 92409
| SKU | ASS92409 |
| Barcode # | 784695924093 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |