Description
The Team associated B6 Wing is a spare part for the 2wd b6 buggy.
Team Associated B6 Wing. Package includes one clear, untrimmed wing that fits the B6 and B6D buggies.
1x Team associated B6 Wing
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B64
RC10B64 Club Racer
RC10B64D
RC10B6D
Description
SpecificationsThe Team associated B6 Wing is a spare part for the 2wd b6 buggy.
Team Associated B6 Wing. Package includes one clear, untrimmed wing that fits the B6 and B6D buggies.
1x Team associated B6 Wing
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B64
RC10B64 Club Racer
RC10B64D
RC10B6D
The Team associated B6 Wing is a spare part for the 2wd b6 buggy.
Team Associated B6 Wing. Package includes one clear, untrimmed wing that fits the B6 and B6D buggies.
1x Team associated B6 Wing
This part fits the following vehicles:
RC10B6
RC10B6 Club Racer
RC10B6.1
RC10B6.1D
RC10B64
RC10B64 Club Racer
RC10B64D
RC10B6D
| SKU | ass91741 |
| Barcode # | 784695917415 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0710kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock