Vallejo Tools #10 General Purpose Curved blades (5) - for no.1 handle
SKU: AVT06002
$7.19 10% off RRP
or 4 payments of $2.63 with
Info
Description
Team Associated 5434 Silicone Shock Oil 42.5 Weight is factory tested it is made of a high performance blend of premium silicone which provides great performance
1x team associated bottle of oil 59ml, 2oz
Compatible with most brands of RC Cars
This part fits the following vehicles:
This part fits the following other parts:
Description
SpecificationsTeam Associated 5434 Silicone Shock Oil 42.5 Weight is factory tested it is made of a high performance blend of premium silicone which provides great performance
1x team associated bottle of oil 59ml, 2oz
Compatible with most brands of RC Cars
This part fits the following vehicles:
This part fits the following other parts:
Team Associated 5434 Silicone Shock Oil 42.5 Weight is factory tested it is made of a high performance blend of premium silicone which provides great performance
1x team associated bottle of oil 59ml, 2oz
Compatible with most brands of RC Cars
This part fits the following vehicles:
This part fits the following other parts:
| SKU | ass5434 |
| Barcode # | 784695054349 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1880kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |