On Sale
5% OFF
Description
RC8B3.1 Shock Bushings, blue aluminum
Description
SpecificationsRC8B3.1 Shock Bushings, blue aluminum
RC8B3.1 Shock Bushings, blue aluminum
| SKU | ASS81410 |
| Barcode # | 784695814103 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0180kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |