On Sale
5% OFF
Description
Rear Suspension Holder (FTX-6221)
Description
SpecificationsRear Suspension Holder (FTX-6221)
Rear Suspension Holder (FTX-6221)
| SKU | rh-10121 |
| Barcode # | 8793000011566 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |