JConcepts Falcon Green Compound Fits 83mm 1/8th Buggy Wheel 2Pcs - JC4071-02
SKU: JC4071-02
$43.86 15% off RRP
or 4 payments of $10.96 with
Info
Description
Relapse - silver compound - (Fits - 83mm 1/8th buggy wheel)
Description
SpecificationsRelapse - silver compound - (Fits - 83mm 1/8th buggy wheel)
Relapse - silver compound - (Fits - 83mm 1/8th buggy wheel)
| SKU | JC4034-06 |
| Barcode # | 845937027153 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |