K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $4.30 with
Info
Description
River hobby VRX 10957 Front Bumper Cover (Carbon) (FTX-6497)
Description
SpecificationsRiver hobby VRX 10957 Front Bumper Cover (Carbon) (FTX-6497)
River hobby VRX 10957 Front Bumper Cover (Carbon) (FTX-6497)
| SKU | RH-10957 |
| Barcode # | RH-10957 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |