On Sale
5% OFF
or 4 payments of $3.06 with
Info
Description
River Hobby VRX 85062 Diff case + set screw
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 85062 Diff case + set screw
River Hobby VRX 85062 Diff case + set screw
| SKU | RH-85062 |
| Barcode # | RH-85062 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |